Румунська делегація проводить переговори в Єгипті щодо інвестицій у SCZONE

By | April 2, 2024


Румунська делегація провела переговори з офіційними особами Економічної зони Суецького каналу (SCZONE), щоб обговорити шляхи розширення співпраці та відкрити шлях для румунських інвестицій у регіон, а також відкрити галузі промисловості в найближчий період.

До складу делегації увійшли генеральний директор департаменту зовнішньої торгівлі Міністерства економіки, підприємництва та туризму Румунії Сорін Тодер та керівник комерційного офісу посольства Румунії в Каїрі Джордж Петрусан.

Румунську делегацію прийняли виконавчий директор Управління Суецького каналу (SCA) Валід Гамаль Еддін та помічник голови SCA Мохамед Ібрагім.

У заяві відомства йдеться, що румунська делегація прослухала детальну презентацію про порти влади з видом на Червоне та Середземне море.

Порти обслуговують чотири промислові зони, з огляду на вартість інвестицій, які були залучені в інфраструктуру, комунальні послуги, дорожні та тунельні мережі, а також створення електростанцій та установок опріснення води, вартістю близько 18 мільярдів доларів США.

Зі свого боку, Гамаль Еддін розглянув важливість міжнародних торгових угод, які зміцнюють владу як вихід на всі глобальні ринки. Він також торкнувся багатьох послуг та фінансових засобів в інтересах впровадження цифрової трансформації в усі системи роботи з інвесторами.

Зі свого боку Петрусан наголосив на важливості початку реалізації амбітного плану дій щодо створення більшої кількості румунських галузей, запрошення румунських інвесторів та започаткування серйозних кроків для більш плідної співпраці в промисловій та інвестиційній сферах; до них належать деревообробна промисловість та меблева промисловість.

Румунська сторона також зацікавлена ​​в обговоренні можливості створення румунської промислової зони в SCZone, подібної до економічних зон.

Наприкінці зустрічі Тодер запросив румунську сторону до складу делегації SCZone для участі в економічному форумі в Румунії наприкінці лютого.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *